SŠTO – Střední škola technických oborů, Havířov-ŠumbarkE-mail

Lidická je zatím v HLSŠ nejlepší!

Po loňském úspěchu, kdy jsme v Havířovské lize středních škol zvítězili s výrazným rozdílem před SPŠS, probíhá i nová sezóna pro nás úspěšně. Doposud se konalo 9 soutěží a v dosavadní tabulce jsme opět na prvním místě.

A nyní k jednotlivým soutěžím, které již proběhly:

Stejně jako v loňském roce jsme zvítězili v městském kole fotbalu, házené a silovém víceboji. Rovněž volejbalisté po výborném výkonu porazili všechny soupeře a posunuli se z loňského 2. místa na první. Vynikající úroveň měl letošní ročník florbalu. Naši chlapci se dostali do finále, ve kterém podlehli až na samostatné nájezdy SPŠS, která patří dlouhodobě k nejlepším týmům nejen v Moravskoslezském kraji. Druhé místo obsadili také naši běžci v crossu. Poslední tři soutěže, ve kterých jsme obsadili 4. a 5.místa, jsou stolní tenis, basketbal a letos bohužel i plavání.

Do závěrečného hodnocení sezóny nám chybí čtyři poslední soutěže. Orientační běh, šplh, futsal a veslování na trenažeru. Ve hře je tedy ještě pořád hodně bodů.

Držme palce našim chlapcům, aby stejně jako v loňském roce dokázali všem, že Lidická je ve sportu nejlepší!pokračujte na „Den pracovníků školství v roce 2017“