SŠTO – Střední škola technických oborů, Havířov-ŠumbarkE-mail

Projekt Edison Culture v SŠTO letos již pošesté

V tomto roce přivedl projekt Edison Culture do naší školy stážisty z Číny, Tchaj-wanu, Gruzie, Jordánska a Indonésie. Tři studentky a dva studenti představili našim žákům své země v nádherných prezentacích, srovnali život mladých lidí u nás a v jejich zemích během vyučovacích hodin angličtiny a zapojili se do soutěže „Discovering the World“, kterou SŠTO uspořádala pro žáky vybraných základních škol z Havířova a okolí.

Skupina během svého pobytu zavítala také do havířovského městského Klubu seniorů. Zde, stejně jako v minulých letech, se tato návštěva setkala s velkým zájmem představitelů naší starší generace.

Jejich návštěva u Primátorky města byla zajisté velmi příjemným zážitkem pro všechny zúčastněné. Střední škola technických oborů chce i nadále v tomto projektu, který zábavnou formou podporuje výuku angličtiny, a který do Havířova přivedla jako první, pokračovat.

PaedDr. Dagmar Fárkovázpět na „Exkurze – Hyundai Motor Manufacturing Czech Nošovice“pokračujte na „Exkurze – Autodům Vrána, s.r.o.“